Inzerujte v Zelených novinách

Zaměření Zelených novin

Zelené noviny jsou jediné noviny, které na svých krajských variantách přinášejí pouze informace o tom, co se v jednotlivých krajích a okresech České republiky dělá pro životní prostředí a je to zároveň využitelné pro běžné lidi. Na portále navíc přinášíme konkrétní návody a informace o tom, co my sami můžeme dělat pro životní prostředí a pro sebe.

Čtenáři a návštěvnost Zelených novin

Podle Google Analytics je přes 60% čtenářů Zelených novin ve stáří 18 – 34 let, mírně převažují muži (přes 54 %). Jako nejvýznamnější zájem udávají naši čtenáři sport, dále počítače a elektroniku, jídlo a pití a cestování. 

Průměrná návštěvnost Zelených novin se točí měsíčně kolem 7 tisíc návštěv a 10 tisíc shlédnutí (orientačně viz Toplist.cz).

Obce a neziskovky zdarma

Články obcí, neziskových organizací či spolků o tom, co se dělá pro životní prostředí a zároveň lidem k užitku, zveřejňujeme zdarma. Napište nám. 

Ceník inzerce – PR články

Cena za zobrazení PR článku je 3000 Kč na 1 měsíc nebo 30 dní. Prodloužení na další období je za polovinu ceny. K ceně bude připočtena DPH 21%. Kontaktujte nás.

Zobrazujeme vámi dodaný článek. (Pokud potřebujete článek napsat, můžete využít služeb například redaktorky Sandry Franerové (franerova@email.cz, tel: 603263021.)

Ceník inzerce – bannery

Zobrazujeme formát jednoduchý GIF, JPG, žádné scripty ani flashe, cena dle dohody.  

(Visited 196 times, 1 visits today)