Chcete být redaktorem nebo redaktorkou Zelených novin?

1.3.2018 | Zelené noviny

PsaníPřijmeme redaktory a redaktorky Zelených novin pro některé kraje Česka. Jde o práci z domova, přivýdělek - práci malého rozsahu. Tato práce se hodí spíš pro začínající copywritery nebo pro lidi, kteří chtějí přispívat k ochraně životního prostředí. (Aktualizováno 4. 2. 2019)

Vaším úkolem bude vyhledávat vhodné články z webů radnic svého kraje. Články o tom, co kde dělají pro životní prostředí a je to zároveň prakticky využitelné pro běžné lidi. Jde o weby kraje, měst a obcí.

Vhodné vyhledané články budete vkládat v redakčním systému WordPress na regionální Zelené noviny svého kraje. Ke každému článku přidáte vlastní úvod (perex) a uděláte redakční úpravy.

Pokud vás silně zaujme nějaké vhodné ekologické téma, budete mít možnost napsat vlastní autoský článek na portál Zelených novin. Na portálu Zelených novin přinášíme návody a informace, jak se můžeme my sami chovat šetrně k životnímu prostředí i k sobě samému.

Podmínkou je znalost práce ve WordPressu a hlavně zájem o "zelená" témata a ekologický způsob života.

Jde o práci malého rozsahu, odměňováni budete na Dohodu o pracovní činnosti nebo nám můžete fakturovat. Napište nám na zelenenoviny@volny.cz.

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama