Co se u vás dělá pro životní prostředí? Pochvalte radnici a soutěžte.

27.3.2018 | Jana Konečná

Radniční periodikumVzniká u vás komunitní zahrada nebo biotop? Rekultivuje se stará skládka? Našli jste na webu své radnice článek nebo zprávu o tom nebo o něčem dalším, co se u vás dělá pro životní prostředí a lidi? Pošlete nám odkaz! Pochválíte tak dobrou práci vaší obce a můžete získat kvalitní filtrační konvici.


Článek nebo zpráva o tom, co se u vás dělá pro životní prostředí a zároveň pro lidi možná najdete na webu radnice nebo kraje v sekci "Aktuality" nebo "Tiskové zprávy". Článek z tištěného zpravodaje by bylo nutné nejprve přepsat do počítače. 

Nejčtenější článek vyhraje

Všechny zaslané články o přínosu pro životní prostředí předložíme čtenářům Zelených novin. Koncem června se pak dozvíme, které články nejvíce zaujaly čtenáře Zelených novin. Zasilatel nejčtenějšího článku dostane skleněnou filtrační konvici Oasa s filtrem na odstraňování chloru a dalších škodlivin (vítěz Dtestu filtračních konvic, cena v e-shopu 890 Kč). Rozhodovat bude unikátní návštěvnost v prvním týdnu po zveřejnění v Zelených novinách.

Nejpilnější přispěvatel bude odměněn

Zvláštní cenu obdrží zasilatel, který nám do 23. června pošle jako první nejvíc článků nebo tiskových zpráv, které zveřejníme v Zelených novinách. Můžete posílat i materiály z jiných krajů, měst a obcí, počítá se, kdo to pošle první. Ten nejpilnější dostane sprchový filtr Dios (odstraňuje chlor, cena v e-shopu 840 Kč). 

Nejšikovnější radnice či hejtmanství pochválíme

Možná nejzajímavější ale bude hodnocení zaslaných materiálů podle přínosnosti počinů pro životní prostředí a zároveň obyvatele. Pořadí těch nejlépe hodnocených samozřejmě v Zelených novinách zveřejníme. 

Kam poslat odkazy

Posílejte na facebook: https://www.facebook.com/zelenenoviny/

email: zelenenoviny@volny.cz

nebo tímto formulářem:Posílejte odkazy na články a tiskové zprávy zveřejněné od 20. března do 21. června na webech radnic, magistrátů nebo hejtmanství, případně přepsané z jejich tištěných zpravodajů. Posílejte zprávy o tom, co se buduje, zakládá, obnovuje, vytváří, zahajuje, ... a je to zároveň prospěšné pro životní prostředí i pro lidi. Neposílejte nám pozvánky na různé akce. Zaslané články zobrazíme v regionálních Zelených novinách a na facebooku, můžete je pak pro vyšší čtenost sdílet na sociálních sítích. Uzávěrka pro zasílání je 23. červen.

Ze soutěže není nikdo vyloučen. Neposílejte odkazy na články z novin (idnes.cz, deník.cz a podobně), pouze z uvedených veřejných zdrojů. 

Soutěž již byla ukončena.

 

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Reklama:

     

        filtryvody.cz